Konopné semínko loupané 150g

 
 

Složení: Vyloupané konopné semínko

Země původu : ČR

Alergeny : 

Balení:pevný doypack sáček se ZIP uzávěrem je vyroben ze 2 vrstev PET/PE.

Dostupnost Na dotaz
64 Kč    
Kód produktu 21
Kategorie Semínka
 

Konopná semínka jsou pro nás něco jako superman. Jen malá hrst vám dodá potřebné proteiny a mastné kyseliny na celý den.
Konopné semínko obsahuje velké množství látek důležitých pro naše zdraví jako 10 známých esenciálních aminokyselin, více než 80% esenciálních mastných kyselin, minerálů anebo celéřady vitamínů, jako např. E, B1, B2, B6.

Konopné semínko pochází z tzv. technického konopí. Technické konopí je odrůda rostliny Cannabis L Sativa, pochází z Asie, kde byla odedávna důležitou součástí jídelníčku. Z Asie přišla do Evropy, kde se rovněž její semínka staly součástí jídelníčku, ale bylo také využíváno v průmyslu pro technické účely.

Technické konopí neobsahuje THC nebo ho obsahuje jen v tak malém množství, že nemůže ovlivnit vnímání ani při konzumaci většího objemu. Dnes jsou semínka z technického konopí běžně k dostání v prodejnách s biopotravinami.

 

Nutriční hodnoty na 100g : Energie 2315kJ/553kcal, bílkoviny 31,6g, sacharidy 8,7g -z toho cukry 1,5g , tuky 48,6g (-z toho nasycené mastné kyseliny 0,7g), sůl 0g

 

Hmotnost 0.15 kg